Górnik Zabrze pokonał zawodników Legii wynikiem jeden do zera! Kontynuacja dramatycznej gry Legii w naszej Ekstraklasie!

Górnik Zabrze pokonał zawodników Legii wynikiem jeden do zera! Kontynuacja dramatycznej gry Legii w naszej Ekstraklasie!

W aktualnie trwającym sezonie PKO Ekstraklasy Legia prezentuje się naprawdę słabo i nie da się tego ukryć. gracze Legii Warszawa to aktualni mistrzowie PKO Ekstraklasy i rozsądnie wziąć to pod uwagę, a w tej chwili znajdują się w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem z Zabrza miało finalnie zakończyć fatalną passę Legii Warszawa, jednakże i w tym przypadku brakło umiejętności do tego, by sięgnąć po jakiekolwiek punkty. Zawodnicy Górnika Zabrze od początku meczu wyglądali na genialnie wytrenowanych i w pierwszych 45. minutach drużyna gości nie umiała im się przeciwstawić. Po pierwszej części meczu piłkarze gospodarzy prowadzili rezultatem 2 do 0 i wszystko na to wskazywało, iż szykuje się siódma z rzędu klęska warszawskiej Legii. Lecz w początkowych minutach drugiej odsłony starcia Legioniści zaczęli atakować i dali radę doprowadzić do rezultatu remisowego. Dzięki tym zdarzeniom kibice futbolu zebrani na obiekcie mogli mieć nadzieje na duże emocje pod koniec spotkania.

I rzeczywiście niezwykle ekscytujące były ostatnie chwile meczu. Głównie w następstwie gry zawodników Górnika, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli to spotkanie. Na sam koniec bramkę dającą zwycięstwo strzelił Kubica Krzysztof, który zdołał wykorzystać świetne podanie w wykonaniu Erika Janzy. Swoje pierwsze trafienie po przenosinach do naszej Ekstraklasy strzelił zdobywca pucharu świata z 2014 roku, czyli Podolski i trzeba to zapamiętać. to był niesamowity moment dla tego piłkarze i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Z kolei Legia Warszawa poniosła klęskę siódmy mecz z rzędu i w tej chwili plasuje się na miejscu 17 w ligowej klasyfikacji. Jest to bardzo przeciętny rezultat, jak na obecnego mistrza polskiej ligi i warto to przyznać. Jeśli gracze warszawskiej Legii chcieliby wciąż rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej to muszą powrócić do najlepszej dyspozycji. Mistrz rozgrywek polskich w przeciwnym wypadku zaskakująco zostanie zdegradowany do ligi niżej.